W trakcie biegu majowego (Super Bieg) w Uzdrowiskach Kłodzkich pomagamy Magdalenie Wróbińskiej – 5-letniej dziewczynce chorej na mózgowe porażenie dziecięce.pgu-300x200

W „Miasteczku Zdrowia”, zaraz przy stanowiskach Uzdrowiska, będzie znajdował się punkt zbiórki pieniędzy. Celem zbiórki jest pomoc rodzinie dziewczynki niepełnosprawnej ruchowo, wymagającej systematycznej rehabilitacji, zajęć z logopedą i psychologiem, terapeutą zajęciowym, a także umożliwienie jej zajęć na basenie. Dodatkowe środki finansowe mama Magdy, Pani Izabela Wróbińska, chciałaby przeznaczyć głównie na zwiększenie godzin rehabilitacji, zakup obuwia ortopedycznego oraz wspomaganie rozwoju intelektualnego poprzez zakup przedmiotów stymulujących rozwój. Marzeniem mamy dziewczynki jest wyjazd na turnus rehabilitacyjny, na który rodzina nie może sobie pozwolić z uwagi na trudną sytuację finansową.

Drodzy Kibice, oferujemy Państwu bezpłatne korzystanie z badań i zabiegów znajdujących się na  naszych stanowiskach: badanie składu masy ciała, zabiegi na oczy (aerozole na gałki oczne), konsultacje dietetyczne oraz badanie poziomu cukru i pomiar ciśnienia.

Będziemy wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą kwotę, jaką wrzucicie do skarbonki !