I Półmaraton Miękinia z atestem PZLA

Już 17 kwietnia w podwrocławskiej gminie Miękinia odbędzie się
I Półmaraton Miękinia oraz bieg na dystansie 10 km.

Przygotowaliśmy malowniczą trasę na jednej dużej pętli, wiodącej przez tereny gminy i okoliczne miejscowości, tuż obok Wrocławia.

Bieg ma szansę stać się jednym z głównych biegowych wydarzeń dla biegaczy z Wrocławia i okolic, a w przyszłości również dla gości z innych części Polski.

Lokalizacja i data biegu powodują, że warto odnotować to wydarzenie w swoim biegowym kalendarzu i dołączyć do wiosennego rozpoczęcia sezonu biegowego w Miękini.

Bieg będzie jednocześnie inauguracją naszego cyklu biegowego o nazwie Runner’s World Super Bieg 2016, do którego wchodzi jeszcze 8 innych biegów. W sumie w cyklu pojawi się 6 biegów ulicznych i 3 górskie. Zawsze na uczestników czekać będą półmaraton i bieg na dystansie 10 km.

Dla zawodniczek i zawodników przygotowaliśmy sporo atrakcji i udogodnień m.in.: po zapisaniu się do biegu i opłaceniu startu, każdy otrzyma numer startowy, który ważny będzie przez cały sezon na wszystkich biegach wchodzących w skład cyklu, na każdym biegu wszyscy otrzymają biegowe upominki, a każdy kto pierwszy raz wystartuje w Super Biegu, dostanie pamiątkową koszulkę techniczną.

Do tego każdy będzie mógł bezpłatnie wydrukować w biurze zawodów imienny dyplom z czasem i własnym wynikiem, na mecie czekać będzie „bufet meta” oferujący wodę, napoje izotoniczne, owoce i ciastka a także Pasta Party – porcja ciepłych węglowodanów .

Do tego oczywiście sprawnie zorganizowane zawody w atrakcyjnych miejscach, połączenie biegów ulicznych i górskich, bezpieczne i zabezpieczone trasy, punkty odżywcze, nagrody dla zwycięzców kategorii wiekowych i zwycięzców w klasyfikacji generalnej.

Czekamy na Was !

atest